Нормативно-правова база

Стоматологічний медичний центр НМУ було створено у 2004 році, коли Стоматологічна поліклініка МОЗ України була передана Національному медичному університету імені О.О. Богомольця (наказ МОЗ України від 16 червня 2004 року №307). При цьому було проведено структуризацію штату відповідно до поставлених керівництвом університету завдань; визначено шляхи розвитку центру, як навчальної, лікувальної та наукової бази стоматологічного  факультету, проведено реконструкцію клініки з впровадженням найсучасніших технологій у діагностиці та лікуванні.

На сьогоднішній день головною метою діяльності Стоматологічного медичного центру НМУ є надання високоспеціалізованої та спеціалізованої стоматологічної допомоги, забезпечення підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації медичних працівників за стандартами вищої освіти, проведення науково-дослідної роботи, розробки, апробації та впровадження нових медичних технологій.

Згідно наказу Ректора НМУ № 510 від 04.09.2017 року на базі Стоматологічного медичного центру створений та функціонує консультативний пункт кафедри оториноларингології. Таким чином забезпечується мультидисциплінарний підхід за участю кваліфікованих фахівців, найсучаснішого обладнання та діагностичних можливостей СМЦ НМУ.

Стоматологічний медичний центр Національного медичного університету імені О.О. Богомольця за результатами зовнішнього аудиту органом з оцінки відповідності «Державний медичний центр сертифікації» МОЗ України, пройшов сертифікацію з управління якістю відповідно до вимог державного стандарту ДСТУ ISO 9001:2009.

Фахівці вивчали діяльність закладу, оцінюючи його за такими критеріями, як організація меддопомоги, якість її надання, оснащення, дотримання вимог із охорони праці та безпеки пацієнта. Також проводилося і навчання медперсоналу з дотримання міжнародних критеріїв якості.

За результатами аудиту, Стоматологічний центр НМУ – перший стоматологічний центр в Україні, який отримав високе визнання в сфері якості медичних послуг.

Довідка: Сертифікат якості ДСТУ ISO – це загальновизнаний документ, який підтверджує високий рівень діяльності медичного закладу і засвідчує, що діяльність такого закладу з надання медичних послуг організована у відповідності з вимогами національних стандартів.

В сучасних умовах наявність сертифікованої системи управління якістю є конкурентною перевагою медичної установи, яка виступає гарантом якості в очах існуючих та потенційних споживачів.

 

Сертифікати ISO

Сертифікат 1 Сертифікат 2 Сертифікат 3

sert2016 (2) sertukr2016 sertiqnet2016 (1)

 

За підсумками конкурсу на кращий колективний договір серед установ охорони здоров’я, Президія ради Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я визнала кращим Колективний договір Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР