Загальні відомості

Стоматологічний медичний центр Національного медичного університету імені О.О. Богомольця – це унікальна за своєю організацією та призначенням навчально-лікувальна установа, в якій надають висококваліфіковану та спеціалізовану амбулаторну консультативно-лікувальну допомогу населенню м. Києва та всіх регіонів України, а також готують майбутніх лікарів-стоматологів. Очолює медичний центр доктор медичних наук, професор Копчак Андрій Володимирович.

foto_1

Стоматологічний медичний центр НМУ розташований в центральній частині міста Києва. Поруч розташовані станції метро «Політехнічний інститут» і «Шулявська»

Стоматологічний медичний центр НМУ надає висококваліфіковану та спеціалізовану стоматологічну допомогу пацієнтам з різними видами стоматологічних захворювань і їх ускладнень. Центр надає платні стоматологічні послуги, надходження від яких повністю використовуються для забезпечення потреб центру та оновлення його матеріально-технічної бази. Для максимальної ефективності надання стоматологічної допомоги в Стоматологічному медичному центрі розташовані:
Сучасні стоматологічні кабінети з усім необхідним устаткуванням для комфортного лікування пацієнтів.

З метою отримання повноцінної діагностичної інформації про наявну у пацієнта проблему на території Стоматологічного центру розташовані рентгенологічні кабінети, що обладнані сучасними дентальними рентгенівськими апаратами, ортопантомографом, комп’ютерним томографом.

Кабінет функціональної дігностики дозволяє проводити всебічного дослідження  стану жувальних м’язів (електроміографія), скронево-нижньощелепного суглоба (аксіографія, аналіз вібрацій СНЩС BioJVA), оклюзійних контактів (T-Scan III). Також на території центру розташована лікувально-діагностична лабораторія.

В хірургічних кабінетах, за допомогою сучасного імплантологічного обладнання та матеріалів проводиться встановлення дентальних імплантатів різноманітних конфігурацій та рівня складності, що дозволяє вирішити найскладніші  випадки та провести повноцінне відновлення втрачених зубів та жувальної функції.

Зуботехнічна лабораторія з високоякісним та сучасним обладнанням дозволяє виготовляти усі види сучасних ортопедичних конструкцій і задовільнити навіть найвибагливіших пацієнтів.

Також на території Стоматологічного центру розташована найсучасніша серед державних медичних закладів України цифрова лабораторія. Серед її можливостей: виготовлення хірургічних шаблонів, індивідуалізованих імплантатів та протезів для лікування пацієнтів з дефектами та деформаціями щелепно-лицевої ділянки, планування та виготовлення ортопедичних конструкцій та отродонтичних апаратів за цифровим протоколом.

Завдяки наявності кабінету анастезіології можливе проведення лікування паціентів під загальним знеболенням (наркозом) за медичними показаннями.

Фізіотерапевтичне відділення є невід’ємною частиною лікувального процесу великої кількості пацієнтів. Воно забезпечує кваліфіковане сучасне лікування захворювань апаратними методиками, в тому числі окремий кабінет лазерної терапії. Також на території Стоматологічного центру функціонує відділення пародонтології та захворювань слизової оболонки порожнини рота. Детальніше в розділі інноваційні технології.

На території Стоматологічного медичного центру НМУ, в рамках навчального процесу, здійснюється прийом студентами 3-5 курсів, під керівництвом досвідчених викладачів, пільгових категорій населення.

І найголовніше, досвідчені та висококваліфіковані лікарі, які допоможуть знайти правильний підхід та провести необхідні індивідуальні лікувально-діагностичні заходи для кожного пацієнта.

Будемо раді допомогти Вам у стінах нашого закладу!