ДО СТОМАТОЛОГІЧНОГО ЦЕНТРУ ПОВЕРНУЛИСЯ СТАРШОКУРСНИКИ

У Стоматологічному медичному центрі до аудиторних занять повернулися студенти старших курсів. На цю подію чекали викладачі та студенти, адже стоматологія є прикладною наукою, і в навчальному процесі набуття практичних навичок під час прийому пацієнтів є важливим фактором підготовки кваліфікованих спеціалістів.

П’ятикурсники  14-ї  групи на кафедрі ортопедичної стоматології, яку очолює професор В.П. Неспрядько, вивчали тему «Повне  знімне протезування», яку вони відпрацювали під час прийому пацієнтів. Майбутні стоматологи під кураторством доцента Т.М.Костюк і асистента Р.В.Симоненко провели обстеження хворого, склали план і розробили тактику лікування.

Частина студентів  під час карантину працювала асистентами у приватних клініках. Вікторія Фурсова, Ольга Ніколінко, Ангеліна Марченко не гаяли часу і поєднували дистанційне навчання з практичною роботою.

Декан стоматологічного факультету, професор Н.В. Біденко зазначила, що керівництво і викладачі факультету підтримують прагнення студентів до  практики, бо Університет готує дипломованих фахівців, тому наші вихованці мають оволодіти всім арсеналом практичних компетентностей, передбачених навчальною програмою. У Медичному стоматологічному центрі НМУ студенти самостійно ведуть прийом пацієнтів під наглядом викладачів і завжди мають можливість отримати фахову пораду та консультацію, знайомляться з новітніми технологіями в стоматології.