ОСВІТНЯ СУБОТА В НМУ “РЕСТАВРАЦІЙНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ЕСТЕТИЧНОГО ВІДНОВЛЕННЯ БІЧНИХ ЗУБІВ”

15 грудня 2018 року відбулася довгоочікувана зустріч «ОСВІТНЯ СУБОТА В НМУ», яка зібрала понад 100 учасників – студентів, лікарів-інтернів, лікарів Стоматологічного медичного центру НМУ, викладачів кафедр. До нас приєдналися інтерни Київського медичного університету, Вінницького національного медичного університету, лікарі з Черкас, Прилук, Полтави, Чернігова, Білої Церкви.

Обговорення тонкощів естетичної і функціональної реставрації бічної групи зубів, сучасних засобів і пломбувальних матеріалів, секретів інтраоральноі фотографії та відеозйомки – ось неповний перелік питань, які були в центрі уваги слухачів.

Щира подяка адміністрації НМУ за можливість реанімувати Освітні суботи в НМУ, адже це – дієва форма професійного інтерактивного спілкування професіоналів заради зміцнення професійних компетенцій на всіх рівнях фахової підготовки.

Ми раді й сердечно вдячні за допомогу й безцінну підтримку Центру клінічної освіти компанії Денсплай-Сірона в Україні та її керівнику пані Оксани Докашенко.
До нових зустрічей!