НОВОРІЧНЕ ЗАСІДАННЯ ENGLISH SPEAKING CLUB

20 грудня 2018 року в аудиторії №4 імені Володимира Юричка морфологічного корпусу Університету кафедра іноземних мов провела чергове засідання English Speaking Club: Vechornytsi: Joining the Traditions (Вечорниці: поєднуємо традиції).

У засіданні взяли участь студенти молодших та старших курсів всіх медичних та стоматологічного факультетів. Підвели підсумки роботи клубу протягом календарного року (проведено 8 засідань з медичної тематики), студенти обговорили основні події у світі англійською мовою.

Надзвичайно цікавим було поєднання традицій святкування Нового Року і Різдва в Україні та в англомовних країнах, так легендарна колядка “Щедрик” була виконана українською та англійською мовами. Студенти співали різдвяні пісні, долучились до різдвяних привітань, зробили “New Year resolutions”, засівали на щастя та на долю, провели серію обрядів різдвяного ворожіння, а також пригощали всіх учасників заходу печивом та власноруч приготовленою кутею. Презентували відеоролик, який у жартівливій формі показав комічні епізоди з життя студентів при підготовці до іспитів. Провели інтернет-гру Kahoot, присвячену різдвяній тематиці, що стало підсумком цього засідання.