Майстер-клас на тему «П’єзохірургія в сучасній стоматології» для лікарів СМЦ НМУ

05.04.2018 у конференц-залі Стоматологічного медичного центру НМУ імені О.О. Богомольця відбувся майстер-клас на тему «П’єзохірургія в сучасній стоматології» для лікарів СМЦ НМУ.

У відкритті заходу взяли участь: директор СМЦ НМУ імені О.О. Богомольця професор, д.мед.н. Копчак А.В., завідувач відділення хірургічної стоматології СМЦ НМУ, к.мед.н. Чопчик В.Д. В заході пройняло участь близько 30 лікарів різних відділень СМЦ НМУ, аспірантів та клінічних ординаторів. Майстер-клас складався з 2-х частин. Під час теоретичної частини представник фірми ACTEON «Франція» Хавара Артур розповів про базові особливості будови сучасних апаратів для п’єзохірургії, їх біомеханіку, показання та протипоказання роботи з даною апаратурою, продемонстрував хірургічні протоколи роботи з апаратом п’єзотом.

Практична частина містила безпосередню роботу з апаратом на біологічних тканинах, що близькі за щільністю до тканин організму, для отримання максимального ефекту від мануальних навичок. Організатори майстер-класу люб’язно надали всім охочим учасникам заходу отримати практику в таких маніпуляціях як: відкритий синусліфтинг, остеотомія кісткової тканини. Всі маніпуляції виконувались під безпосереднім контролем лектора для максимальної ефективності дій курсантів.