Нормативно-правова база

Стоматологічний медичний центр Національного медичного університету імені О.О.Богомольця за результатами зовнішнього аудиту органом з оцінки відповідності «Державний медичний центр сертифікації» МОЗ України, пройшов сертифікацію з управління якістю відповідно до вимог державного стандарту ДСТУ ISO 9001:2009.

Фахівці вивчали діяльність закладу, оцінюючи його за такими критеріями, як організація меддопомоги, якість її надання, оснащення, дотримання вимог із охорони праці та безпеки пацієнта. Також проводилося і навчання медперсоналу з дотримання міжнародних критеріїв якості.

За результатами аудиту, Стоматологічний центр НМУ – перший стоматологічний центр в Україні, який отримав високе визнання в сфері якості медичних послуг.

Довідка: Сертифікат якості ДСТУ ISO – це загальновизнаний документ, який підтверджує високий рівень діяльності медичного закладу і засвідчує, що діяльність такого закладу з надання медичних послуг організована у відповідності з вимогами національних стандартів.

В сучасних умовах наявність сертифікованої системи управління якістю є конкурентною перевагою медичної установи, яка виступає гарантом якості в очах існуючих та потенційних споживачів.