Зуботехнічна лабораторія

   Сливка Олександр Іванович – завідувач лабораторії

Чередніченко Наталія Анатоліївна Зубний технік 1 категорії

   Дзудзило Людмила Володимирівна – зубний технік 1 категорії

Нечипоренко Максим Миколайович Зубний технік 1 категорії

Кропива Олег Анатолійович Зубний технік 1 категорії

Горченко Мар’яна Петрівна Зубний технік 2 категорії

   – Сотніченко Лариса Миколаївна Зубний технік 2 категорії

Камінська Ольга Олександрівна Зубний технік без категорії

   Патворова Ирина Станиславовна – зубний технік без категорії

Меліхов Сергій Олександрович Зубний технік без категорії

   Бондарчук Петро Євгенович – зубний технік без категорії

Кочмарук Світлана Олександрівна Зубний технік без категорії

Білоножко Євген Васильович Зубний технік без категорії

Кот Микола Сергійович Зубний технік без категорії

Клімуха Євген Валерійович Зубний технік без категорії

Мазур Євген В’ячеславович Зубний технік без категорії

Мошонець Марина Володимирівна Зубний технік без категорії

Бикоріз Вячеслав Володимирович Зубний технік вищої категорії

Василенко Микола Іванович Зубний технік вищої категорії

Вознюк Дмитро Олександрович Зубний технік вищої категорії

Гордов Олексій Анатолійович Зубний технік вищої категорії

Доєдалін Сергій Іванович Зубний технік вищої категорії

Жигайло Віталій Васильович Зубний технік вищої категорії

Кириченко Андрій Анатолійович Зубний технік вищої категорії

Кириченко Тетяна Володимирівна Зубний технік вищої категорії

Клімуха Любов Олександрівна Зубний технік вищої категорії

Казачок Євгенія Федорівна Зубний технік вищої категорії

Косенко Оксана Іванівна Зубний технік вищої категорії

Куценко Андрій Сергійович Зубний технік вищої категорії

Кучеренко Микола Миколайович Зубний технік вищої категорії

Ліпченко Ігор Анатолійович Зубний технік вищої категорії

Мірошников Віталій Митрофанович Зубний технік вищої категорії

Мартинюк-Чумак Ірина Павлівна Зубний технік вищої категорії

Нагорна Ірина Михайлівна Зубний технік вищої категорії

Нагорний Олександр Леонідович Зубний технік вищої категорії

Немцов Сергій Олексійович Зубний технік вищої категорії

Онопрієнко Геннадій Васильович Зубний технік вищої категорії

Пахомов Ігор Олександрович Зубний технік вищої категорії

Рабський Броніслав Йосипович Зубний технік вищої категорії

Радуцький Михайло Янкелевич Зубний технік вищої категорії

Севериненко Сергій Андрійович Зубний технік вищої категорії

Терещенко Ніна Зіновіївна Зубний технік вищої категорії

Тищенко Олександр Анатолійович Зубний технік вищої категорії

Фортуненко Олег Валентинович Зубний технік вищої категорії

Цебренко Анатолій Карлович Зубний технік вищої категорії

Шаховалов Олександр Олександрович Зубний технік вищої категорії

Шевченко Тарас Васильович Зубний технік вищої категорії

Яцюта Сергій Васильович Зубний технік вищої категорії

Єгоров Юрій Анатолійович Зубний технік вищої категорії

Максимів Володимир Іванович Зубний технік вищої категорії

Корбут Віктор Сергійович Зубний технік вищої категорії

Подгайський Ростислав Вікторович Зубний технік вищої категорії

Крюков Максим Віталійович Зубний технік вищої категорії

Мележик Тетяна Іванівна Зубний технік вищої категорії

Камінський Володимир Олександрович Ливарник

Мільштейн Олег Феліксович Ливарник

Власенко Надія Матвіївна Молодша медична сестра

Деревенко Катерина Іванівна Молодша медична сестра

Шията Тетяна Михайлівна Молодша медична сестра

Сливка Руслан Олександрович Молодша медична сестра

Панченко Павло Васильович Полірувальник

Ракша Андрій Іванович Старший зубний технік

Коваленко Тарас Владимирович Старший зубний технік вищої категорії

Ковальчук Роман Борисович Старший зубний технік вищої категорії