ЗАВЕРШЕНО РЕМОНТНІ РОБОТИ В ПРИМІЩЕННЯХ КАФЕДРИ ОРТОДОНТІЇ

В Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця триває проведення капітальних ремонтних робіт з реконструкції та відновлення навчальних корпусів, розпочатих кілька років тому за сприяння Голови Вченої ради, члена-кореспондента НАМН України, професора Катерини Амосової.

У стоматологічному корпусі відбулась реорганізація навчального простору. Така можливість з’явилась за рахунок того, що бібліотека частково перебазувалась в фізико-хімічний корпус. Таким чином звільнилось кілька кімнат, які можна використати для потреб факультету.

Дякуючи Адміністрації Університету, ремонтні роботи вдалось зробити в дуже стислі строки.

До ремонту приміщення були в дуже поганому стані: стіни кабінетів вкрились грибком, штукатурка зіпсувалась, паркетне покриття частково зруйнувалось. Загалом приміщення не ремонтувалось понад 10 років. В ході ремонту було замінено вікна та двері. Також в кімнатах замінено електропроводи, встановлено нові розетки та вимикачі, зроблено підвісну стелю з LED-світильниками, а стіни поштукатурено і пофарбовано. Приміщення, які вивільнились, об’єднали з кімнатами, де відбувається прийом та заняття зі студентами, і облаштували для занять.

«Це дуже хороша можливість займатись зі студентами поряд з клінічним кабінетом в хороших умовах. Планується оформлення приміщень для кафедри хірургічної стоматології. Це дуже добре для факультету, оскільки у нас багато студентів, яким необхідні просторі приміщення для занять. Ми вдячні Адміністрації Університету за те, що ремонтні роботи проведено якісно і в стислий час», – заначила декан стоматологічного факультету, професор Наталія Біденко.